O společnosti ErgoPlan, s.r.o.

Ergonomii se v České republice nepřikládá příliš velká priorita, avšak v zemích Evropy či Americe jí věnuje vysoká a systematická pozornost. Jejím cílem je optimalizovat vztah mezi člověkem a jeho pracovním prostředím. Díky využití maximálního potenciálu pracovníka dochází k efektivnějšímu pracovnímu výkonu, vytvoření optimálních fyziologických a sociálních podmínek a ochraně zdraví.

Ergonomické pracovní prostředí netvoří pouze ergonomická židle. Jedná se o ucelený systém ergonomického nábytku - kancelářské židle, ergonomického stolu, optimálně rozmístěných polic a pracovních pomůcek. To vše je navrženo tak, aby bylo toto pracovní prostředí uzpůsobeno typu práce a antropometrickým parametrům pracovníka. Jen díky ucelenému pohledu na ergonomii pracovního místa lze optimálně využít veškerého potenciálu, který pracovník dokáže poskytnout. Zvyšuje se jeho koncentrace, pracovní výdrž, snižuje se nadprodukce, doba čekání, chybovost.

Pravidla, kterými se ergonomie pracovního prostředí v kanceláři či na počítači řídí, jsou velmi přísná a uzpůsobená tak, aby se pracoviště přizpůsobilo daným požadavkům. Možností nastavení ergonomických kancelářských židlí a stolů musí být co největší, aby ergonomický nábytek bylo možné přizpůsobit každé postavě a povaze pracovní činnosti.

Ergonomický nábytek od finské společnosti Treston je léty ověřen ve výrobních areálech celé Evropy. Tato firma se může pochlubit tradicí a skandinávskou kvalitou provedení, které zaručují velmi vysokou kvalitu zboží a jeho dlouhou životnost.

Naše společnost má nabízí na e-Shopu ergonomické vybavení kanceláří i průmyslových a výrobních prostor.

Proč ErgoPro?

Pracovníci společnosti pracují v oboru dlouhou řadu let.

Sortiment je volen tak, aby splňoval moderní trend, ochrany lidského zdraví a tím je ergonomie. Všechny naše produkty – především pak ruční nářadí, pracovní stoly, antistatické pracovní stoly, antistatické židle a ESD skladovací systémy splňují požadavky ergonomie. Věříme, že s naším zbožím a službami budete spokojeni.

Název společnosti: ErgoPlan, s.r.o.
Provozovna: ErgoPlan, s.r.o., č. p. 43, 530 02 Ostřešany
IČO: 288 04 163
DIČ: CZ28804163
IČP: 1001176570

Společnost zapsána: Krajský soud v Hradci Králové, oddíl C, vložka 28295

Bankovní spojení:
Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 43-7701460247/0100
IBAN: CZ4401000000198215460297

Prostory společnosti ErgoPlan


Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace